Türk Polis Teşkilatının 168.Yılı Kaya Thermal Otel'de Kutlandı

Türk Polis Teşkilatı'nın 168’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, Kaya İzmir&Thermal Convention'da resepsiyon düzenlendi. Gerçekleşen baloda yıl dönümü pastası kesildi.İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay ve eşi Zeynep Bilkay'ın ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyona emniyet mensuplarının yanı sıra, İzmir Vali Vekili Mustafa Harputlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, eşi Türkegül Kocaoğlu, Ege Ordu Komutanı Abdullah Atay,Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur,Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzun, Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ve çok sayıda ilçenin emniyet müdürleri, yardımcıları ve amirleri katıldı. İzmirlilerin can ve mal güvenliği için Türk Polis Teşkilatı olarak gece gündüz çalıştıklarını ifade eden İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, "Halkımızın bize olan desteğinin artarak devam etmesini temenni ediyorum" dedi.Ali Bilkay’ın konuşmasının ardından sembolik olarak 168.yıl dönümü pastası kesildi.
Ayrıca gecede Polis Eşleri Kaynaşma ve Yardımlaşma Derneği tarafından 120 resimden oluşan sergi açıldı.Serginin gelirinin tamamaı şehit ve gazi ailelerinin çocuklarına burs olarak bağışlanacağı belirtildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER türk polis teşkilatı, türk polis teşkilatı izmir kutlaması, polis izmir kutlamaları, kaya thermal otel kutlamaları, polis balosu