HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 9 Ocak 2020

THE NORTH FACE VE BRİTİSH MİLLERAİN’DEN YENİ İŞ BİRLİĞİ

Magazinizmir
The North Face ve British Millerain, outdoor giyimin iki gerçek ikon markası yeni iş birliklerini duyurdu. Bu özel koleksiyon, dünyaca tanınan tarihi ve teknik bilgiye sahip British Millerain ile The North Face’in ikonik ve her hava durumuna uygun performans donanımlı outdoor tasarımlarını bir araya geliyor.

The North Face’in ikonik kontrast renklerini ve British Millerain’in su geçirmeyen dayanıklı kaplamasını kullanan koleksiyonun öne çıkan iki montu, Fermuarlı Sierra ile Kapüşonlu Rüzgar Ceketi, en zorlu kış şartlarında bile koruma sağlar.

Meşhur Yosemite Half Dome'un görüntülerine sahip siyah beyaz fotoğraf baskısı tişörtleri, markanın zengin mirasına bir bakış daha sunarak ürün yelpazesini tamamlıyor.

Koleksiyonu bugün itibariyle www.thenorthface.com.tr ve seçili The North Face mağazalarında bulabilir, Instagram'da ve Facebook'ta @TheNorthFace hesabını takip ederek bağlantıda kalabilirsiniz.

THE NORTH FACE® Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN