Spor-Yaşam Merkezi B-Fit, Yepyeni Yeriyle Cumhuriyet Meydanı’nda!

Türkiye’de sadece kadınlara franchise veren tek marka olan ve bugüne kadar 250’den fazla kadına girişimci olma şansı tanıyan, spor ve yaşam merkezi b-fit, geçtiğimiz hafta sonu İzmir Cumhuriyet Meydan’ındaki görkemli açılışla b-fit kadınlarına merhaba dedi…İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü mezunu Aslı Sani tarafından Cumhuriyet Meydanı’na açılan yeni b-fit merkezi İzmirlili hanımlara sağlıklı dakikalar sunmak için faaliyetlerine başladı. 

Özel istasyon sistemiyle kadınların günde sadece 30 dakika spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine yardımcı olan b-fit, Türkiye’nin kadınlara özel ilk ve en büyük spor-yaşam merkezi. b- fit’te, hidrolik aletler ve aerobik ile toplam 30 dakikada tamamlanan günlük egzersizle kadınlar kısa sürede hedefledikleri kilolara ulaşıp, daha sağlıklı bir yaşam sürüyor. Türkiye genelinde 220 merkez ve 180 binden fazla üyeye ulaşan b-fit; franchise sistemiyle kadın girişimcilere destek olmaya devam ederken kadın istihdamını artırmak için de çalışıyor.

Her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmaya yönelik hizmet veren b-fit Cumhuriyet Meydanı şube yöneticisi Aslı Sani; “Kadın girişimciliğini destlemek ve kadınlara istihdam yaratmak için kurulan b-fit’in biz kadınların hayatında büyük bir önem taşıdığını hepimiz görebiliyoruz. Bu amaçla da adım attığım bu yolda b-fit ile Cumhuriyet Meydanı şubemizde İzmirli kadınlarımız için sporu keyifli hale getirerek hem yaşam kalitelelerini arttırmak hem de daha mutlu bireyler haline gelmelerini sağlamak için Cumhuriyet Meydanında sizlerle buluşuyoruz” dedi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER aslı sani, bfit haberler, bfit hakkında, bfit nedir, bfit cumhuriyet meydanı, bfit açılış