Senin Kokun Hangisi ?

Parfümler her ne kadar değişik ve güzel kokulara sahip olsalarda her koku her tende aynı durmuyor. Tıpkı bir müzik gibi her kokunun da kendine ayrı bir notası var. Ve her nota her tende farklı bir şarkı gibi...Günümüzde bayanlar arasında  en çok tercih edilen parfümlerin içinde benim ilk tercihim Viktor & Rolf..

Hayallerle yola çıkılan bir ütopya... Çiçeklerin önüne geçilemez patlaması negatifi pozitife, siyahı pembeye, kadını çiçeklere dönüştürüyor...
Yasemin, Zambak, Sentifonilia gülü, Orkide, Frezya

"Sonu olmayan bir yolculuk. Keşfedilen yeni özgürlüğün ilhamıyla yaşanan bir hayal." Calvin Klein. Provakatif, seksi, duygusal, şık… Egzotik meyveler ve baştan çıkarıcı çiçek notalarının kontrastı. Euphoria gizemini, orijinal kokunun daha narin, parlak ve etkileyici yorumu ile tadın.

Lancome Hypnose yumuşak, oryantal, odunsu notalara sahip eşsiz kokusu ve kadın silüeti formundaki mor renkli şişe tasarımı ile hipnotize edici güzellikteki kadınları temsil ediyor. Hypnose, içeriğindeki yaseminin duyusal ve derin hisleri, orkidenin büyülü dokunuşları ve vanilyanın sıcak ve kremsi nüansları ile Hypnose etrafınızdaki tüm erkeklere tatlı ve tutkulu bir enerji yayıyor. Lancome Hypnose notaları: Vetiver, tutku çiçeği, vanilya, yasemin ve orkide.

Lolita Lempicka, gençliğin tazeliğini içinize çekmenizi sağlayan adeta büyüleyici bir kokudur. Tatlılığı ve hafifliği dengeli şekilde formüle etmiş bu koku ile düşlerinize daha da yakınlaşmış gibi hissedeceksiniz. Menekşe, sarmaşık, anason, vanilya, limon, iris, nilüfer, yasemin, vetiver, inci çiçeği, meyankökü ve badem ile sentezlenen nota yumağı ile kışkırtıcılığınız ve çarpıcılığınız daha da coşacaktır.

Miss kokular içinde güzel günler sizinle olsun...

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Parfüm, bayan parfümleri, en hit bayan kokuları, en seksi parfümler, en çok tercih edilen parfümler, yazın en çok tercih edilen kokuları, magazin izmir