Saat Trendleri

Saat konusunda farklı seçenekler arıyorsanız, bu saatler çok işinize yarayacak..ZIIIRO CELESTE
Celeste renklerin güzelliğini ve biçimini, şeffaf ve renkli olmak üzere iki adet sarmal aracılığıyla yansıtır. Sarmaller birbiri üzerine geldiklerinde gri ve mavinin oluşturduğu ahengi ortaya koyarlar. Bu eşsiz saat, siyah paslanmaz çelik kasası ve yine aynı özelliklere sahip örgü kordonuyla farklı olmayı sevenler için tasarlanmıştır.

ZIIIRO SATURN
Geleceği tanıtıyoruz. Saturn'un, eşsiz dijital kadranı aracılığıyla kullandığı siyah parçalı tasarımı, zamanının adeta içinden geçiyor. Saat, kadranın dış kısmında bulunan 12 parçalı dış halkadan okunabilirken, dakika, iç kısımdaki 60 parçalı halkadan okunabiliyor. Bu zamanın ötesindeki saate, mat siyah paslanmaz çelik bir kasa ve 24mm genişliğinde, örgü şeklinde tasarlanmış çelik bir kordon ile sahip olabilirsiniz. Renk seçenekleri: Siyah, Krom, Kurşun.

ZIIIRO MERCURY
24mm genişliğindeki örgü kordonuyla Mercury, zamanı basit olduğu kadar sıradışı bir yolla gösterir. İç sarmalin uç kısmı saati, dış sarmalin uç kısmı ise dakikayı zamanın aralıksız akıp gidişine nazire yaparcasına temsil ederler.
ZIIIRO Mercury, dört farklı renk seçeneğiyle kullancılara sunulmaktadır; Siyah/Magenta, Siyah/Okyanus, Gümüş/Magenta ve Gümüş/Okyanus.

ZIIIRO GRAVITY
ZIIIRO Gravity, zamanı basit olduğu kadar sıradışı bir yolla gösterir. İç sarmalin uç kısmı saati, dış sarmalin uç kısmı ise dakikayı zamanın aralıksız akıp gidişine nazire yaparcasına temsil ederler. Saatin silikon/metal kordonu, kullanıcıların basit şekilde başka kordonlarla değiştirip, farklı renk kombinasyonları yaratabilmeleri için özel tasarlanmıştır.
ZIIIRO Gravity 9 farklı renk kombinasyonunun bulunduğu beyaz, kırmızı, yeşil, mavi, sarı ve magenta renk seçenekleriyle sunulmaktadır.
http://www.saatturk.com/urun/ziiiro-gravity-banana/

ZIIIRO ORBIT
Dakika ve Saat yörüngelerinin ana yıldız ZIIIRO'nun çevresinde toplandığı ZIIIRO Galaksisine hoşgeldiniz. Orbit, renkli olanın saati, beyaz olanın ise dakikayı temsil ettiği iki farklı gezegeni kombine ederek saat tasarımına farklı bir boyut kazandırmıştır. Bilezik şeklinde, silikon ve metalin kombinasyonu kullanılarak tasarlanmış kordonu, esnek bir yapı oluşturur. Saatin kordonu, kullanıcıların basit şekilde başka kordonlarla değiştirip, farklı renk kombinasyonları yaratabilmeleri için özel tasarlanmıştır.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ziiiro saatler, değişik saatler, farklı saat modelleri, ziiiro saat modelleri