Night Out Shopping Ünlüler Geçidi

Modanın en görkemli gecesi 18-19 Aralık'ta Alsancak'ta!Dora Magazin'in bu yıl altıncısını düzenleyeceği İzmir’in fuardan sonraki en büyük açık hava organizasyonu “NIGHT OUT SHOPPING” Ontan İnşaat Ana Sponsorluğunda, Özgörkey Otomotiv ve Derece Koleji Co-Sponsorluğunda 18-19 Aralık 2015 tarihlerinde yeniden gerçekleşecek.
Alanında önde gelen fotoğrafçıların, stilistlerin, tasarımcıların, modellerin, oyuncuların, spor ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla her sene büyük ses getiren modanın en büyük alışveriş partisi, bu sene yeni yıl coşkusu konseptiyle düzenlenecek.

Onlarca marka Alsancak mağazalarında düzenleyecekleri davet, aktivite ve sunacakları deneyimlerle İzmirlilere yine farklı bir gece daha yaşatacak.
Etkinlik Alsancak Gül Sokak ve Mustafa Bey Caddesi’nde Cuma günü saat 13.00-24.00, Cumartesi günü 11:00 – 24:00 saatleri arasında gerçekleşecek.
Bu yıl defilede boy gösterecek olan modeller Irmak Atuk, Ece Begüm Yücetan ve Açelya Kartal olurken, organizasyonda " çaresiz hastalığa yakalanmış çocukları belkide son arzularını yerine getirmek üzere çağrıda bulunmak için podyuma İvana Sert çıkacak.

İki Gün boyunca Alsancak sokaklarında Deejay Team, Dj Levent Özbay, Dj Ogün Haksever setup başına geçerek müzik performanslarını sergileyecekler. Zahit’le “Eskimeyen 45’likler/Kırık Plak” canlı performansıyla müziğin doyumsuz nostaljisini yaşarken; Rap dance konusunda Türkiye’de “Kimkingo” adıyla yer edinmiş olan Anıl’ı, zumba dans ile Nursel Akat ve ekibinin rüya gibi şovlarını izlemeye doyamayacaksınız.

Başarılı söz yazarı/besteci Aslı Zen’in ilk defa kurulacak dev sokak podyumundaki defilede mankenler eşliğinde canlı performansını izleme imkanı bulacaksınız.
Bunun yanı sıra; Astrolog Gül Çandarlı astroloji, Dr. İpek Tokem Ergür ile rüyalarımızı yorumlama hakkında bilgi alacak, Başarılı şef ve piyanist İbrahim Yazıcı’nın sunumu ile sanata doyacak, Gülay Kuriş ve Tolga Aybakan'dan moda ve makyaj önerileri dinleyecek, Beslenme Uzmanı Mehlika Öktem Boz’dan beslenme ile alakalı merak ettiğimiz sorulara cevap bulacağız.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dora Magazin İzmir, İzmir Dora Magazin, NIGHT OUT SHOPPING İzmir, Özgörkey Otomotiv İzmir, Mehlika Öktem Boz, Tolga Aybakan, Dj Levent Özbay, Dj Ogün Haksever, İzmir Etkinlikleri