NGstyle 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Türkiye’nin ünlü kadın markası NGStyle, 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunu İzmirli hanımlara tanıttı.Firma sahibi Nazlı Gürer Aldıkaçtı’nın ev sahipliğinde Alsancak mağazasında gerçekleştirilen davete, modayı yakından takip eden çok sayıda bayan katıldı. Çalışan ve kendisine önem veren şehirli kadınlar için özel olarak tasarlanan koleksiyon, cemiyetin önde gelen isimleri tarafından büyük beğeni kazandı.

Bu yaz için doğadan ilham alarak her yaş grubu kadınlar için kostümler hazırlayan NGStyle, yazın canlılığını ve bahar kokusunu yeniden yorumlayarak tasarımlarına uyarladı. Yeni koleksiyonda tropikal bitkilerin ana rengi yeşilin hayli gözde olduğunu ve Hawaii, Karayipler gibi tropikal adaların egzotik esintilerinin sezona damgasını vuracağını belirten Nazlı Gürer Aldıkaçtı, baharat tonlarının sıcak renkleri ve Ege’nin göz alıcı mavisinin de bu yılın en güçlü renklerinden biri olacağını söyledi. Yeni sezon ürünlerde renklerin yanı sıra 3D görünümlü baskılar, etnik detaylar, ince ve kalın çizgiler, romantik military esintiler, çiçek desenleri, payetler ve şık işlemeli tasarımlar da öne çıkıyor. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER NGstyle, İlkbahar, Yaz, Koleksiyon, Türkiye, İzmir, Nazlı Gürer Aldıkaçtı, Alsancak, moda, doğa, bahar, yeşil, Hawaii, Karayipler, tropikal, ada, egzotik, Ege, 3D, tasarım, izmir moda, izmir etkinlikleri