Kim Kardashian'ın Hamilelik Stili

Kanye West ve Kim Kardashian ilk bebekleri North West'i kucaklarına alalı uzun süre oldu.Şimdilerde çift, ikinci bebekleri için gün sayıyor. Kim Kardashian bu dönemde de stilinden ödün vermiyor. Göbeğini ve kilolarını asla gizlemeye çalışmıyor! Hamilelik döneminde daha çok pastel renklerden yana olan sansasyonel yıldız topuklu ayakkabılardan da vazgeçmiyor. 

Kim Kardashian’ın hamilelik stilinde en çok kullandığı renklerden biri siyah. Fazla kilolarımızı gizlemede bir numaralı yardımcımız olan siyah renkler aynı zamanda oldukça şık bir görünüm oluşturuyor. Fakat Kim Kardashian’ın kilolarıyla hiç bir derdi yok! O tarz olarak siyah sevenlerden.

Seyahat ederken bile şıklığından, seksiliğinden ve topuklu ayakkabılarından vazgeçmiyor.

Siyahın olduğu kadar beyazın büyüsünü de unutmamak gerek. Her daim asil ve ferah bir görüntü oluşturan beyaz, Kim Kardashian’ında tercihleri arasında yer alıyor.

Pastel renklerin bir numaralı kullanıcısı Kim Kardashian, dar elbiseleri bol bir ceket veya gömlekle kombinlemeyi tercih ediyor. Pastel renkler kullanırken yine aynı rengin tonlarını kullanarak görünümünü oluşturuyor.

Yerlere kadar uzanan ceketler Kim Kardashian’ın hamileliği boyunca en çok kullandığı parçalardan.

Kim Kardashian günlük kombinlerinde güneş gözlüğünü asla ihmal etmiyor. En çok kullandığı aksesuar olarak bildiğimiz gözlükler, stilini tamamlayan parçalardan.

Hamileliğinde kendini asla salmıyor! Gündüz veya gece hiç önemli değil, önemli olan günün her diliminde şık olmayı başarmak. Bizce Kim Kardashian hayatının bu en güzel döneminde oldukça şık ve hamileliğinin keyfini sürüyor!

 

 

Kaynak: All Dergisi

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kim Kardashian stili, stil Kim Kardashian, hamilelik stili