Kadın Giyimde Espn Fark Yaratıyor

Geçtiğimiz Aralık ayında Bostanlı'da müşterilerine hizmet vermeye başlayan ESPN Butik, "farklı çizgilerin buluşma noktası" sloganıyla değişik profillerdeki müşterilerine sürekli değişen ve yenilenen koleksiyonlarıyla giyim alışverişinde farkı yaşatıyor.Cadde mağazası konseptiyle sektöre giriş yapan genç girişimci Ecem Bilgehan Payzın, her yaşta ve bedende müşterilerine konforlu, farklı ve kaliteli bir hizmet sunma amacıyla yola çıktıklarını belirtti. Farklı çizgilerin buluşma noktası felsefesiyle birçok farklı firmayı bir araya getiriyoruz. Normalde butiklerde, genelde tek bir markayla çalışıp firmanın kendi koleksiyonu içinde kombin yapılıyor ama biz farklı firmaları farklı kombinlerle birleştiriyoruz” diyen Payzın, 18 farklı markayı çok geniş bir müşteri profiliyle buluşturduklarının altını çizdi.

18-60 yaş, 36-60 beden arası abiye veya günlük tarzda geniş bir ürün yelpazesine sahip ESPN, her 10 günde bir yeni ürünlerle hem vitrinini hem raflarını canlı tutuyor. Yaratılan bu ürün sirkülasyonuyla müşterilerin her geldiklerinde yeni ürünlerle karşılaşmasını hedeflediklerini söyleyen Ecem Bilgehan Payzın, “Müşterilerimiz bu durumdan çok memnun. Çünkü her geldiklerinde farklı bir şeyler bulabiliyorlar” dedi. Yüzde 70 oranda kemik müşterisini oluşturan ESPN, koleksiyonlarını müşteri taleplerine uygun olarak yeniliyor ve farklılaştırıyor. Çalışılan markalardan özel siparişler oluşturularak müşteri memnuniyeti de en üst düzeyde tutulmaya çalışılıyor.

Karşıyaka Belediyesi tarafından başlatılan “Her apartmanla bir öğrenci okutuyoruz” projesine de var olan desteklerini artırarak devam edeceklerine değinen genç girişimci, “Eylül ayı başında bir kahvaltı organizasyonu düzenleyeceğiz. Yine bütün geliri çocuklara gidecek. ESPN olarak da tek başımıza okuttuğumuz bir öğrencimiz var. Onu da inşallah kış mevsiminde ikiye çıkartmayı düşünüyoruz” dedi.

Gelecek hedeflerinden de bahseden Payzın, ilk etapta Alsancak’ta bir şube, uzun vadede ise yine Bostanlı’da bir erkek giyim mağazası açmayı hedeflediğini söyledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kadın giyim izmir, izmir kadın giyim, bostanlı izmir, izmir bostanlı, ESPN Butik izmir, izmir ESPN Butik, Ecem Bilgehan Payzın, Karşıyaka Belediyesi izmir, izmir Karşıyaka Belediyesi, izmir moda, izmir trend moda