HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 18 Nisan 2018

Jean Modasının Nabzını Tutan COLIN’S blog.colins.com.tr ile Artık Hayatın da Nabzını Tutuyor

Magazinizmir
Jean odaklı moda ürünlerinin öncüsü COLIN’S hayatın ve trendlerin nabzını tutuyor.

Her sezon yeniliklerine bir başkasını ekleyen COLIN’S, yeni açılan bloğunda müzikten seyahate, sinemadan yaşam tarzına, hayata dair pek çok konuda zamanın ruhuna uygun içerikleri takipçileriyle buluşturacak.

Stil, yaşam tarzı, müzik ve jean ana başlıklarından oluşan www.blog.colins.com.tr sadece moda tutkunlarını değil, hayatın her köşesinde kendini var etmeyi sevenleri bir araya getirecek. Yaşam tarzı başlığı altında fotoğrafçılık, makyaj, yeme-içme, seyahat içeriklerinin paylaşılacağı bloğun stil bölümünde ise giyim ve moda ile ilgili tüyoların ve son trendlerin duyurusunu yapılacak. Müzik bölümünde son dönemin en hit şarkıları ve yükselişe geçen isimlerine dair son haberlerin yanı sıra farklı tarzdan müziklere dair dosya haberleri de yer alacak.

Jean konusunda alanının öncü isimlerinden olan COLIN’S’in bloğunun son bölümü, jean kısmında ise modanın en kült ürünü jean’in kombinlenme biçiminden, yıllar içindeki değişimine, özel günlerde nasıl kullanılabileceğine dair tavsiyelerden, farklı vücut tiplerine uygun modellere kadar pek çok yeni haber yer alacak.

Aynı zamanda online alışveriş bölümünün de bulunduğu blogda, COLIN’S’teki son kampanyalara dair güncel bilgileri de bulmak mümkün. Moda konusundaki öncülüğünü yaşamın diğer alanlarında da sürdürmek isteyen COLIN’S’in bloğunu takip edin, son trendlerden geri kalmayın.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN