İzmir'de Moda Rüzgarı

Modanın nabzı İzmir'de tutulacak, "Alsancak Moda Günleri" çok konuşulacak...Dora Magazin olarak 16-17 Nisan 2016 Cumartesi - Pazar günleri gerçekleşecek "Alsancak Moda Günleri" görkemli defilelere, göz alıcı stüdyolara ve seçkin isimlerin katılım sağlayacağı sunumlara sahne olacak...

İzmir Alsancak Tren Garı'nın harika dokusunda Konak Belediyesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Alsancak Güzelleştirme ve Koruma Derneği’nin desteği ile Alsancak Moda Günleri'ni düzenle gerçekleşecek. Alsancak Moda Günleri alanında uzman, marka olma yolunda ilerleyen isimleri ve markaları bir araya getirecek. 16 Nisan Cumartesi günü 12:00'da başlayacak olan organizasyon alanında uzman isimlerin sunumları ve defileler ile iki gün boyunca devam edecek. Günde 2500 kişiye ev sahipliği yapacak olan etkinlik Türkiye'nin her şehrinden ünlü ünsüz isimleri bir araya olacak.

Hergün 4 büyük defilenin gerçekleşeceği ve 20 özel tanıtım stüdyosunun yer alacağı organizasyon katılımcı olan her firmaya, tasarımcıya tanıtım olanağı sağlayacak. Alsancak Moda Günleri, Duayen modacıların defileleri ile büyük bir şölene dönüşecek. Türkiye'nin moda alanında en büyük isimlerinden biri Yıldırım Mayruk'un da defilesi gerçekleşirken, Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü Moda Giyim Anasanat Dalı öğrencileri tarafından hazırlanan “Şiddet” temalı giysi tasarımları özel bir defile ile sunulacak.

Toplumda her türlü şiddetin önlenmesine dikkat çekmeyi hedefleyen bu çalışma, "Alsancak Moda Günleri" kapsamında geniş kitlelere ulaşma olanağı bulacak. Ünlü şarkıcı Suadiye’nin de "Şiddet" temalı bir kostümle podyuma çıkıp yürüyeceği defile, oldukça dikkat çekecek. Blogger Hande Can Yüce, hazır giyim sektörünün tanınmış markası İpekyol'un sahibi Nejdet Ayaydın, ve Tasarımcı Zeynep Mayruk’un katılımları ve sunumları ile Alsancak Moda Günleri İzmir’e renk katacak.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alsancak Moda Günleri İzmir, İzmir Alsancak Moda Günleri, Dora Magazin İzmir, İzmir Dora Magazin, İzmir Alsancak Tren Garı, Konak Belediyesi İzmir, İzmir Konak Belediyesi, Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir, Alsancak Güzelleştirme ve Koruma Derneği İzmir, Suadiye, Hande Can Yüce, Nejdet Ayaydın, Zeynep Mayruk, İzmir Modası, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti