İzmir’de If Wedding Fashion Rüzgarı Esti

If Wedding Fashion İzmir 8’inci gelinlik,damatlık ve abiye giyim fuarı Raisa&Vanessa, ‘’Crystallized’’ açılış gala defilesiyle başladı.Moda dünyası renkli bir yaza İzmir’den merhaba dedi.Yaklaşık bin seçkin konuğun katıldığı İf Wedding fashion İzmir fuarı açılış galasında, Türk modasının genç ve başarılı tasarımcıları Risa&Vanessa 2014 ilkbahar/yaz modasını anlattı.

İkizlerin 2014 marka yüzü Belçim Erdoğan’ın, koleksiyona özel olarak çekilen filmi ile başlayan gala defilesinde, ünlü mankenlerin tanıttığı kıyafetlerde ağırlıklı olarak royal kırmızı,buz mavisi ve ebru renkleri kullanıldı.

30 parçadan oluşan Raisa&Vanessa defilesi, ‘’Crystallized’’ adını taşıdı.Defiledeki tüm kreasyonda lazer kesim tercih eden Raisa&Vanessa, kostümlerde de, 17. Ve 18. Yüzyıl geleneğinin roma oymalarının motiflerinden esinlendi. Görkemli gala defilesinde Didem Soydam, Duygu Akdeniz, Beril Kayar’ın yanı sıra yurt dışından 15 yabancı model görev aldı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER If Wedding Fashion, If Wedding Fashion defilesi, izmir gelinlik defilesi, Didem Soydam, Duygu Akdeniz, Beril Kayar, Raisa&Vanessa defilesi, Crystallized, If Wedding Fashion defilesi nerede oldu, izmir gelinlik damatlık ve abiye giyim fuarı , 8. izmir gelinlik damatlık ve abiye giyim fuarı