İzmir’de Gözlük En Çok Göksu’ya Yakıştı

Sıradışı, yenilikçi uygulamaları ile optik sektörüne dinamizm kazandıran Mert Optik, keyifli bir bahar etkinliğiyle yine gündemde.Etkin sosyal medya kullanımıyla büyük beğeni kazanan Mert Optik, sosyal medya üzerinden startını verdiği “İzmir’de En Çok Gözlük Bana Yakışıyor” etkinlikte İzmir’in en çok gözlük yakışanını seçti.


Büyük ilgi gören etkinlikte İzmir’in en çok gözlük yakışan kişisi 8.500 görüntülenmeyle Göksu Karakavas olurken Dudu Havis Parun ise 3.500 görüntülenmeyle ikinci oldu. Mart, Nisan ve Mayıs ayları süresince sosyal medya hesaplarına gözlüklü fotoğraflarını yollayan kişilerin profesyonel çekimleri Mert Optik tarafından gerçekleştirildi.

3 ay boyunca en çok beğeni ve yorum alan fotoğrafın sahibi Göksu Karakavas, Mert Optik Alsancak Şubesi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde ödülünü Mert Optik Sosyal Medya Müdürü Tuğçe Altıkardeş’ten aldı. İzmir’in en çok gözlük yakışan kişisi olarak seçilerek kendisine Carrera’nın 2014 koleksiyonundan muhteşem bir gözlük hediye edilen Karakavas’ın mutluluğu görülmeye değerdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mert optik, gözlük, gözlük modası,Tuğçe Altıkardeş, Göksu Karakavas, magazin izmir