İzmir Moda Dolu 3 Gün Yaşadı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri ve Rönesans Ajans işbirliğiyle düzenlenen İzmir Fashion Week ile İzmir moda dolu 3 gün yaşadı.3 günde toplam 9 defile gerçekleştirilirken, İzmirliler İzmir Arena’da gerçekleştirilen organizasyona büyük ilgi gösterdiler. Ünlü mankenler ve moda bloggerlarının da katıldığı İzmir Fashion Week’in kapanış günü de büyük ilgi gördü.

İzmir Fashion Week organizasyonunun ardından değerlendirme yapan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, bu yıl ikinci kez düzenlenen İzmir Fashion Week’in muhteşem geçtiğini belirterek, İzmir’in moda alanındaki potansiyelini bir kez daha ortaya çıktığını söyledi.

Moda Kenti İzmir

Organizasyona emeği geçen herkese teşekkür eden Özden, "Tasarımcılar üç gün boyunca defilelerde Rönesans Ajans’ın modelleriyle kreasyonlarını İzmirlilere tanıtma fırsatı buldu. Tasarımlar bir harikaydı. Tasarımcıların hepsi pırıl pırıl gençler. İzmir’in adını ileride duyuracak isimler. Ben 3 gün boyunca defileleri izlerken keyif aldım. Tasarımlar, kareografi, sunumlar her şey harikaydı. Bundan sonra da bu tür etkinliklerin devam etmesi için biz elimizden gelen desteği sunacağız. İzmir’deki diğer kurumların da bu tip etkinliklere daha fazla sahip çıkması ile  'Moda Kenti İzmir hedefimize daha hızlı ulaşabiliriz" dedi.

Birbirinden iddialı markaların 3 gün boyunca 9 defile ile İzmirli moda severlere görsel bir şölen yaşattığını dile getiren Rönesans Ajans’ın sahibi Akif Örük ise İzmirlilerin de ilgi gösterdiği organizasyonun süreceğini söyledi. İzleyicilerin de defileleri çok beğendiği anımsatan Örük, İzmir’in modadaki potansiyelinin bir kez daha ortaya çıktığını kaydetti.

3 Günde 9 Defile

İzmir Fashion Week kapsamında Loft, Nazlı Terzioğlu, Günce Küçük, Spazio, Murat Acar, Özlem Erkan, Yiğit Eryendi, Olgunlaşma Enstitüsü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi GSF Tasarım bölümü birer defile gerçekleştirdi.

Saç tasarımlarının İzmir Artistik Kuaförler Kulübü tarafından yapıldığı Arkas Otomotiv’in de sponsorlar arasında yer aldığı organizasyonda, Dora Magazin, Klass Magazin, Haber Türk, Milliyet ve Posta basın desteği verdiler. Organizasyonu ayrıca Moda Hazır Giyim Federasyonu ile Ayca Reklam Organizasyon da destekledi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Giyim Sanayicileri Derneği İzmir, İzmir Ege Giyim Sanayicileri Derneği, Rönesans Ajans İzmir, İzmir Fashion Week, Mukadder Özden, Akif Örük, Loft, Nazlı Terzioğlu, Günce Küçük, Spazio, Murat Acar, Özlem Erkan, Yiğit Eryendi, Dora Magazin İzmir, Klass Magazin İzmir, İzmir Etkinlikleri