H&M İzmir'e Geliyor

Kalite ve modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en büyük moda perakendelerinden İsveç moda markası H&M Hennes & Mauritz AB, İzmir’deki ilk mağaza açılışını duyurmaktan büyük mutluluk duyar.Türkiye’deki en büyük mağazası olma özelliğine de sahip olacak mağaza, Point Bornova AVM’de açılacak

H&M’in İzmir’de açacağı ilk mağaza olan ve İzmir’li moda severler tarafından uzun zamandır beklenen açılış, 2015 yılı Sonbahar’ında gerçekleşecek. Iki kattan oluşacak mağaza, 3200 m2 alana yayılacak. Kadın, erkek, çocuk ve markanın tüm diğer konseptlerinin yer alacağı mağazada, Home konsepti de satışa sunuluyor olacak. Açılış ile ilgili olarak H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor ““Türkiye’nin üçüncü en büyük şehri olan ve moda bilinci yüksek bir kitleye sahip İzmir’deki açılışımız için çok heyecanlıyız. İzmir’li müşterilerimizden Türkiye pazarına girişimizden itibaren süre gelen bir ilgi görmekteydik. Marka kimliğimize uygun lokasyonda, doğru zamanda İzmirli moda severlere ilham verecek bir mağaza açmayı hedefliyorduk. Heyecanımız büyük.”

2010 yılında Türkiye pazarına giriş yapan H&M’in Türkiye’de yirmidokuz mağazası bulunuyor. Marka dünya genelinde ise 55 pazarda yaklaşık 3 bin 400 mağaza ile yer almaktadır. Trendleri çok geniş bir yelpaze ile en iyi fiyata sunan H&M, tüm dünyada ulaşılabilir modanın öncüsü olarak en sevilen giyim markaları arasında yer alıyor.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER H&M Hennes & Mauritz, Point Bornova AVM, H&M, Thomas Coellner, H&M İzmir Mağazası, Moda ve Giyim, H&M Türkiye