Her gardıropta olması gereken 10 temel parça

Moda sürekli değişiyor, her sezon yeni trendler boy gösteriyor olabilir ancak her kadının gardırobunda bulunması gereken 10 temel parça var. İşte hayat kurtaran o parçalar..1. Öncelikle her gardıropta beyaz bir ipek gömlek olmalı. Beyaz ipek gömleğinizi ister yüksek belli kalem eteklerle, ister eskitilmiş kot şortlarınızla kullanabilirsiniz.

2. Elbette bir ‘küçük siyah elbise’. Son dakikada ortaya çıkan davetlerin, ‘bu akşam ne giyeceğim?’ kriz anlarının kurtarıcısı küçük siyah elbisenizle kötü sürprizler hep sizden uzak kalacak.

3. Üzerinize oturan, rahat kesimli bir jean pantolon da gardırobunuzun olmazsa olmazlarından. Size yakışan jean’i bulmak için farklı modeller denemekten çekinmeyin, bulduğunuzda da o modele sadık kalın, pişman olmayacaksınız.

4. Blazer ceketler, özellikle mevsim geçişlerinde şık bir görünümün anahtarı. Kış sezonunun palto trendleri bir yana, devetüyü rengi bir palto diğer yana. Gardırobunuzda her daim devetüyü renginde uzun bir palto bulundurun.

5.Tercihen siyah bir clutch çanta, hem gündüz hem gece size eşlik edecektir.

6. Kaşmir renkli şallar da gerek yaz gecelerinde sırtınıza almanız, gerekse soğuk kış günlerinde boynunuzu korumanız için gerekli bir parça.

7. Platformsuz, topuklu siyah bir rugan stiletto tabii ki şart.

8. Ayağınızı rahat ettiren bir çift spor ayakkabıyı da unutmayın...

9. Rahat koton tişörtlerin olmadığı bir gardırop yoktur herhalde. Varsa hemen buna da bir çözüm bulun.

10. Bol bol aksesuarınız olsun. Aksesuar kullanarak bir elbiseyi birçok farklı ortamda kullanabilirsiniz. 

Kaynak: www.msn.com.tr

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Moda, Yeni Trendler, Sezon Trendleri, Gardırop ipuçları, Son Moda, Blazer ceket, aksesuar, stiletto, siyah elbise, clutch, jean pantolonlar, Son moda