Hafifliğin Adı ‘SPORT LITE’

Dünyaca ünlü yaşam ve spor markası Puma İlkbahar Yaz 2013 Sport Lite koleksiyonunu gururla sunar! Renkli ve hafif bir yaz ayakkabısından daha fazla ne bekleyebilirsiniz ki?Puma Sport Lite koleksiyonu ile size çok daha fazlasını sunuyor. Özel bağcık sistemi, hafiflik, nefes alan yapı ve tabii ki sağlamlık; Sport Lite koleksiyonu ile bu yaz hep ayaklarınız havada olacak!

 

 

PUMA’nın Sport Lite koleksiyonuna biraz yakından baktığınızda ihtiyacınız olan veya sadece beğendiğiniz için almak isteyeceğiniz her türlü ayakkabıyı bulacaksınız. Ana temamız hafiflik ve ferahlık; Hafifliği size Puma’nın özel geliştirdiği özel köpük yapı sağlıyor. Ferahlık ise nefes alan dokunun yanında tasarımların geneline yansıyan turkuaz ve turuncu tonlarından geliyor.

Bu ayakkabılar ile 24 saati ayakta geçirdiğiniz yaz günlerinde bile hiç yorulmayacak ve ayaklarınızda rahatsızlık hissetmeyeceksiniz.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER puma 2013, puma ayakkabı, puma 2013 ilkbahar, moda haberleri, izmir moda, izmir giyim, izmirde moda, izmir ayakkabı