Ela Bozkurt’tan Göz Kamaştıran Defile

If Wedding Fashion İzmir – 8. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın ikinci gününde tanınmış ve başarılı tasarımcı Ela Bozkurt’un koleksiyonundan oluşan İstanbullu firma Alchera’nın defilesi gerçekleştirildi.Fuar Alanı 1/C Nolu Holde yapılan defilede, ünlü tasarımcının 43 parçalık özel koleksiyonu sergilendi. İstanbul’da faaliyet göstermesine rağmen 7 yıldır İzmir’deki fuara katılan firma, bu sene If Wedding Fashion’a Ela Bozkurt’un tasarladığı 290 parça ürünle katıldı. Firmanın stilisti Ela Bozkurt tarafından hazırlanan kıyafetleri Hande Subaşı, Özge Ulusoy, Fulya Keskin, Larissa Gacemer, Didem Soydan ve İzmirli mankenler sundu.

Defilede hem kısa hem uzun giyilebilen fonksiyonel kostümler ve ters giyilebilen reversible tasarımlar dikkat çekti. İzmir Fuarı’na katılmaktan memnun olduklarını söyleyen firma yetkilileri, dış ülkelere ticaret açısından önemli bir organizasyon olduğunu belirttirken ünlü tasarımcı Ela Bozkurt yarattığı tasarımlarla izleyicilerden tam not aldı.

Kıyafet ve aksesuar için sıkça alışveriş yapan ve çoğu zaman bunlara bir servet denebilecek kadar para yatıran günümüz kadınına tasarımlarıyla Pratik ve kullanışlı alternatifler sunmaya çalıştığını belirten Bozkur,yaptığı tasarımların matematiğe bile ters olduğunu, normalde tasarımlarda kalıp çıkartmanın bile zor olduğunu söyledi ve ekledi ‘’zoru başardık’’ dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ela bozkurt, ela bozkurt defilesi, IF Wedding Fashion, IF Wedding Fashion defileleri, IF Wedding Fashion izmir, IF Wedding Fashion nerede, IF Wedding Fashion hakkında, IF Wedding Fashion modacıları, izmir defileleri, Özge Ulusoy, Didem Soydan, Hande Subaşı, Fulya Keskin, Larissa Gacemer, ela bozkurt kimdir, ünlü modacı ela bozkurt