HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 3 Eylül 2019

Ebruli Moda’dan Yeni Koleksiyon

Magazinizmir
2016 yılında dünya markası olma hedefiyle yola çıkan Ebru Can Pekgöz’ün sahibi ve tasarımcısı olduğu Ebruli Moda, 2019 - 2020 koleksiyonunu hazırladı.

Yeni sezonun trendlerinin şimdiden hazır olduğunu dile getiren Ebru Can Pekgöz, “Haute Couture (kişiye özel) tasarımlardan oluşan gelinliklerde bu sezon ithal danteller, fransız şifonlar, uçuş uçuş drapeler ve helen modelleri yeni sezonda her gelinin üzerinde olacak” dedi.
Başarılı bir düğün sezonu geçirdiklerini söyleyen Pekgöz, yeni tasarımların çok ses getireceğini kaydetti.
Araplardan büyük ilgi
Gelinlik sektörüne yerli ilginin yanı sıra; en büyük ilginin Araplardan geldiğine dikkat çeken Ebru Can Pekgöz, sözlerine şöyle devam etti: “Dubai, Katar, Kuveyt, Filistin, İran başta olmak üzere; yeni koleksiyon yoğun ilgi gördü. Toptan ve perakende olarak satış yapılan Arap ülkeleri, ülkemize büyük katma değer sağlıyor. Bu da ülkemizin gelişmesine ve moda ülkesi olarak tanınmasına katkıda bulunuyor”
Özel Tasarımlar...
Ebruli Moda, 2016 yılında İzmir Çankaya'da başladığı dünyaca ünlü bir gelinlik markası olma yolculuğuna, kurmuş olduğu 150 m2'lik mağaza ve atölyesinde devam ediyor.
Ebruli Moda, dünyaca ünlü gelinlik markalarının yanında durarak, kendi tasarım ve üretimi olan Ebruli Moda markalı gelinlik modellerinin satışını yapıyor. Hazır koleksiyon gelinlik modellerinin yanı sıra; farklı olmak ve düğün gününü bir peri kızı masalı havasında geçirmek isteyen gelinlerin özel beğenisine göre tasarlanmış, özel tasarım gelinlik modellerinin de çizim ve dikimini gerçekleştiriyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN