DOGO, Kuruluşunun 10.yılında İlk Koleksiyonu Turqs Serisini Yeniden Üretti

Dünyada ilk kez baskılı ayakkabıyı başarılı bir şekilde uygulayan genç ve yaratıcı bir ekip tarafından 2006 yılında kurulan DOGO, ilk koleksiyonu olan Turqs tişört serisini yoğun talep üzerine yeniden üretti.Türkiye'deki değerleri ön plana çıkaran tarihi motifleri bugünün çizgisiyle birleştiren Turqs serisi genç nesillere adeta kültürel mirasımızı hatırlatıyor. Koleksiyon, Osmanlı’dan Mevlana’ya, Atatürk’den Hazerfen’e, efelerimize, İstanbul’un tarihi dokusuna DOGO dokunuşuyla ayrı bir renk getiriyor.

Dogo, ayakkabıdan çantaya tekstilden ev dekorasyonuna büyük oranda el imalatı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.
Kurulduğu günden bu yana orijinal tasarımı kullanıcılara ulaşılabilir fiyatlarla sunma iddiasında olan marka başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere 39 ülkede satılıyor. Şu ana kadar yaratılan 5.000’in üzerinde tasarımın her birinde alışılagelen espri anlayışını korumayı başaran ve her koleksiyonu merakla beklenen DOGO yaz koleksiyonunda yeni beş modelle takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER DOGO, Turqs, Koleksiyon, baskılı ayakkabı, tarihi motifler, Osmanlı, Mevlana, Atatürk, Hazerfen, efe, Avrupa, Ortadoğu, yaz, izmir moda