Deri'n Fikirler 4. Deri Tasarım Ve Üretim Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu!

Deri'n Fikirler 4. Deri Tasarım Ve Üretim Yarışmasını Huriye Çetin Ve Ahmet Kor İkilisi Horus Ve Anubis Temasıyla Kazandı.Türk derisinin dünyadaki konumunu sağlamlaştırmak, ülkemizin deri konusunda bir tasarım ve Ar-Ge merkezi olmasını sağlamak amacıyla, deri üretimi ve tasarımı konusunda sektöre genç yeteneklerin kazandırılması için Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen “Deri’n Fikirler” Deri Üretim ve Tasarım Yarışması’nı Tasarımcı Huriyet Çetin ve Deri Mühendisi Ahmet Kor’dan oluşan takım Horus ve Anubis temasıyla kazandı.

Bu yıl 4. Kez Modern MİT ana temasıyla düzenlenen “Deri’n Fikirler” Deri Üretim ve Tasarım Yarışması’nda ikinciliği, Irmak Savran ve Esra Gümüşçü ikilisi İki Karşı Kutup temalı tasarımlarıyla elde ederken, üçüncülüğü İrem Yazıcı ve Samet Soylu’dan oluşan takım Pan temalı tasarımlarıyla kazandı. Hilal Tüfekçi ve Elif Çağla Akçın ikilisi ise Medusa temalı tasarımlarıyla mansiyon ödülünün sahibi oldu.

Kareograf Akif Örük’ün organizasyonunda, “Deri’n Fikirler” Deri Üretim ve Tasarım Yarışması’nın, İzmir Kaya Thermal Otel’de yapılan Final Defilesi, Türkiye’nin tanınmış mankenleri, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Merve Büyüksaraç, Elif Ece Uzun ile İzmirli mankenlerin katılımıyla görsel şölene dönüştü.

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Deri’n Fikirler IV. Deri Tasarım ve Üretim Yarışması”nın finalinde 10 takım yarıştı. Kaya Thermal & Convention Otelinde gerçekleşen “IV. Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması”nın final organizasyonu göz kamaştırdı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Derin fikirler tasarım yarışması,Huriye Çetin,Ahmet Kor,Anubis Teması, magazin izmir