Cumartesi Trendleri

Cumartesi günü planlarının hepsine uyum sağlayabilecek bu kombin herkesin beğenisini kazanıyor.Cumartesi günleri dinlenmek, eğlenmek ve muhabbet için en ideal günlerden biri. Bu günde modayı takip etmek ve biraz tarz olmaya ne dersiniz? 

Cumartesi günü rahatlığın simgesidir. Öyleyse bırakalım topuklu pabuçlarımızı bir kenara, babetlerimizi ve spor ayakkabılarımızı giyelim. 

Madem topukluyu kenara atıyoruz, o zaman biraz daha rahat t-shirt giymeye ne dersiniz? Belki baskılı belki sadece renkli... Ama sonuçta rahat.

T-shirt dedik, düz ayakkabı dedik o zaman sevimli bir etek veya şort giyme vakti gelmiştir! En güzel şortunuzu veya eteğinizi alın ve kombin yapmaya başlayın. Mini bir şort giymek yerine rahatlığınızı sağlayacak olan şortlar seçin. Ne dedik, Cumartesi rahatlığın simgesi! 

Takı olarak isterseniz baş parmağınıza bir yüzük veya minik küpeler kullanabilirsiniz. Çanta olarak ise; uzun askıları olan ve çok minik olmayan çantalar kullanın deriz. 

Evden çıkmaya tam anlamı ile hazır olmak için makyajı unutmayın. Bir allık, bir rimel ve hafif renklerde bir ruj işinizi görecektir. 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER cumartesi kıyafetleri, cumartesi kombinleri, gün kombinleri, cumartesi ne giyilir, rahat kombinler, spor kombinler, spor kıyafet kombinleri