Çekici Bir Kadın Olabilmek Artık Çok Kolay!

Her kadın etrafındakiler tarafından beğenilmek ve ilgi görmek ister. Peki pürüzlerinizi kapatıp, abartıdan uzaklaşıp ve tüm dikkatleri üzerinize toplayacak makyajı yapabilmek sizce mümkün mü? Artık elinizdeki malzemelerle küçük dokuşlar sayesinde tüm gözler sizin üzerinizde olacak...Krem şeklindeki fondöteninizden yüzünüze bir parça sürüp parmak uçlarınızla yüzünüze yedirin. Fondötenin üstüne kesinlikle pudra sürmeyin.

Göz makyajına başlamadan önce göz kapağınızın çevresine yüzünüze sürdüğünüz fondötenden bir ton açık başka fondöten sürün. Göz altına hafifçe pudra sürün.

Kirpiklerinizi kıvırın ve yalnızca üst kirpiklerinize rimel uygulayın. Kirpiklerinizi daha belirginleştirmek için ince bir fırçayla siyah göz farını üst göz kapağınızın uç kısmına sürün.

Bir kaş kalemiyle hafifçe kaşlarınıza renk verin. Bundan sonra da bir fırçayla kaşlarınızı tarayın.

Elmacık kemiklerinize gül rengi tonlarında allık sürün. Allığınızın son derece ince olmasına özen gösterin.

Dudaklarınızın etrafına doğal renkte bir dudak kalemi sürün. Dudaklarınızın renginden yalnızca bir ton koyu olması gerekiyor. Dudak içini de parlatıcı ya da açık renkte parlak bir rujla boyayın.

Kaş altından kirpiğe kadar uzanan kemiğe açık renk ve ışıltılı bir sıvı göz farını parmaklarınızla yayın. Yüzünüze sürdüğünüz pudradan bu bölgeye de uygulayın. İnce bir fırçayla göz kapaklarınıza açık bej tonlarında far sürün.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER çekici kadın nasıl olunur, makyaj hileleri, dikkat çekmek için nasıl makyaj yapılmalı, makyajda önemli olan unsurlar, makyaj yapımında dikkat edilmesi gerekenler, kadınlar ve makyaj, makyaj nasıl yapılır, dikkat çekici makyaj nasıl yapıl