Burcunuza Göre Bahar Modası

Burcunuzun özelliğine göre bu bahar ne giyeceğinize karar verin!Koç

Koç kadını, ılık bahar günlerinde giyeceği rahat kıyafetlerini tamamlamak için rahat ve bir o kadar da şık görünüş elde etmek ister. Sezonun modası çiçekli pantolon ve beyaz tiril gömlekle son derece şık bir uyum yakalayabilir.

Boğa

Sadeliği renklerle tamamlamayı seven Boğa kadını, bütçesini fazla zorlamadan da şık olabilir. Bahar sezonunun trend parçalarından tarzına uygun olarak renkli bir bluzu, mini siyah kloş etekle kombinleyebilirler.

İkizler

Kıyafetlerinde fazlalıktan hoşlanan İkizler kadınları için desenli dar kesim bir pantolon ve şifon gömlek ile bahar modasına ayak uydurabilir.

Yengeç

Hanım hanımcık tabiriyle uyumlu olan Yengeç kadını, sezonun uçuk renklerinden dantel yaka bir bluzu yüksek bel taba rengi bir pantolonla kombinleyerek baharın tatlı havasına uyum sağlayabilirler.

Aslan

Dikkat çekmeyi seven Aslan kadınları için baharın trendlerinden kazayağı desenli mini etek ve üzerine yine şıklık katacak deri bir ceketle çok şık görünebilirler.

Başak

Düzene önem veren Başak kadını, bunu kıyafetlerine de yansıtmayı sever. Tek renkleri tercih eden Başaklar için baharın canlı renklerinden mavi bir pantolon ve beyaz renkte gömlek ile muhteşem bir uyum sağlayabilirler.

Terazi

Özgüveni yüksek Terazi kadınları, bahar tendlerinden ince bir kazak ve yeşil pantolon ile şık bir bahar geçirebilir.

Akrep

Farklı kombinlerle rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayabilen Akrep kadınları, dar kesim kot ve deri bir yeleği stiletto ayakkabılarla şık bir duruma getirerek bahar trendini yakalayabilir.

Yay

Renkli ve heyecanlı kişiliğini kıyafetlerine yansıtmayı seven Yay kadını için bu baharın modası, karakter baskılı rengârenk kot ceketler son derece uygundur.

Oğlak

Sadelikle şıklığı birleştirmeyi seven Oğlak kadını, siyah deri etek ve gömlek ile şıklığı yakalayabilirler.

Kova

Sade ve renkli parçaları birbirleriyle kombinlemeyi seven Kova kadını, bu baharın modası kot gömlek ve renkli yuvarlak burun bir ayakkabıyla şıklığı yakalayabilir.

Balık

Romantizmi doruklarda yaşayan Balık kadını, bu baharın modası sarı renkli elbise ve siyah ayakkabıyla şıklığına şıklık katabilir. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Burçlara göre kıyafet, bahar modası, baharda ne giymeli, hangi burç hangi rengi tercih etmeli, magazin izmir