Burcu Esmersoy ve Mert Aslan ile ‘Bir Farkım Olmalı’ İzmir Agora Avm ‘de…

Türkiye’de ilk kez stylisti ile birlikte bir moda projesinde yer alan Burcu Esmersoy, ilk olarak İzmir Agora Avm Twist mağazasında farkını ortaya koymak isteyen İzmirliler ile bir araya gelmeye hazırlanıyor.21 Mayıs Salı günü 15:00-18:00 saatleri arasında Agora Twist mağazasında buluşacak olan Burcu Esmersoy ve Mert Aslan, etkinlik boyunca stil tüyoları verecek, yaza girmeden sezon trendleri üzerine sohbetler gerçekleştirecek. Ayrıca katılımcılar Mert Aslan’ın oluşturduğu kombinler ile tarzını en iyi şekilde yansıtabilecek ve birbirinden özel sürprizlerin sahibi olacak.

Uzun yıllardır moda sektörünün içinde olan Mert Aslan, Nurgül Yeşilçay, Hatice Arslan gibi ünlülerin imaj danışmanlığını yapmakla birlikte, son dönemlerde ekranların sevilen ismi Burcu Esmersoy’a stil danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye’nin önde gelen dergilerinde moda editörlüğü de yapan Aslan, birikimlerini 21 Mayıs günü İzmirli moda severlerle paylaşacak.

Stil sahibi Burcu Esmersoy geliyor…

Ünlü image maker’a eşlik edecek olan,Türkiye’nin en şık giyinen ünlüleri arasında yer alan Burcu Esmersoy ise şık giyinmesinin ve farklı görünmesinin ince sırlarını ziyaretçilere anlatmak üzere geliyor.

60’lı yılların esintilerini taşıyan Twist’in yaz koleksiyonunu ünlülerin anlatımıyla dinlemek, kendinize uygun kombinleri görmek istiyorsanız Salı günü kimseye randevu vermeyin. Çünkü İzmir’in şıklığı seven hanımları modanın merkezi Agora’da buluşacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER agora, agora twist, burcu esmersoy, mert aslan, stilist mert aslan