Burberry 2013-2014 Tasarımlarıyla Moda Dünyasından Tam Not Aldı!

Christopher Bailey'in baştan sona sofistike bir başlangıç yaptığı koleksiyon. Muhteşem klasikliğin her zaman korunduğu markada, diz altı etekler, elbiseler gibi yepyeni soluklar da var.Dünyaca ünlü Britanyalı moda evi, kıyafet, parfüm ve moda aksesuarları üreticisi Burberry, kendine özgü ekose deseni şirketi uzun bir süreden beri dünyanın en yaygın olarak taklit edilen ticari markalardan biri hâline geldi.

Şirket en çok, kurucusu Thomas Burberry tarafından icat edilen simgeselleşmiş trençkotları ile tanınıyor. Şirket, mağazalarını ve özel satış hakkını dünya çapında yaygınlaştırarak ve üçüncü şahıs mağazalarında satılması imtiyazını vererek dünyanın bir çok ülkesinde beğeni ile takip ediliyor.

Şirketin ürünlerini sıklıkla kullananlar, Kraliyet Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth ve oğlu Kraliyet Hazretleri Galler Prensi Charles tarafından şirkete Kraliyet Sertifikası bahşedildi.

Ayrıca Business Weekly'ye göre Burberry, dünyanın en değerli 98. markası…

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER burberry, burberry hakkında, burberry 2013, burberry 2014, burberry 2013 2014, burberry markası, burberry markası hakkında, burberry tasarımları