Age in Vogue Modaseverlerin Karşısına Çıktı

19. yy Fransız döneminin ihtişamından etkilenerek hazırladığı Rococo’dan Victorian dönemine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan “Age in Vogue” adlı koleksiyonu ile moda severlerin karşısına çıkan tasarımcı Emine Yıldırım, beğeni topladı.Tülin Şahin, güzelliği ve ihtişamı ile 19.yüzyıla damgasını vuran ve dönemin imparatoriçesi olarak anılan Napolyon’un eşi Josephine’I podyuma taşıyan kıyafetiyle tüm bakışları üzerine topladı.

Organizasyonunu ve koreografisini Öner Evez’in üstlendiği, İzmir Swiss Otel’in balo salonuna kurulan ve 19.yy dönemini yansıtan muhteşem Paris dekorunda, 45 parçadan oluşan “Age in Vogue” koleksiyonunu Tülin Şahin ve Didem Soydan’ ın da yer aldığı 22 model podyuma çıktı.

Defile sonrası gazetecilere kıyafetin ağırlığından sitem eden Tülin Şahin ‘Kıyafet ihtişamıyla göz dolduruyor. Bu kıyafetleri o dönemde nasıl taşıyorlardı. Ben 50 kiloyum kıyafetim 60 kilo taşırken zorlandım ama her kıyafetin bir yürüyüş tekniği vardı. O yüzden bu hepimiz için kolaylık oldu. Emine’nin yaptığı kıyafetler gerçekten çok emek harcanarak yapılmış harika kıyafetler' diye konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Age in Vogue, Emine Yıldırım, Tülin Şahin, Didem Soydan, Öner Evez, İzmir Swiss Otel, İzmir Etkinlikler, Age in Vogue Defile