2014 İlkbahar Sokak Modası Trendleri

Önümüzde bizleri bekleyen bahar ayları varken sokak modasının en çok giydiği 2014 ilkbahar/yaz sezonu trendlerine göz atmaya ne dersiniz?Crop Top


2014 bahar listesinde Crop Tops yani kısa üstlerin zirveye yerleştiğini söylemek zor değil. Sokak modasının en çok sahiplendiği trendlerden biri olan Crop Top eğilimi hız kesmeden devam ediyor. Bir kaç sezondur istikrarlı yükselişine devam eden Crop Top, sezonun bir diğer hit trendi olan midi eteklerle bol bol giyilecek.

Monokrom


Sokak modasının en sevdiği trendlerden biri monokrom! Siyah ve beyazın birlikteliği 2014 İlkbahar/Yaz sezonunda en fazla tercih edilen trendlerden olacak. Siyah ve beyaz renkli parçaların bir arada kullanılmasının yanı sıra siyah-beyaz desenli parçalarında bu sezon önemli bir yeri var.

Midi Etek

Önümüzdeki bahar sezonunun en feminen parçaları arasında yer alan midi etekler de sokak modasının favorisi... Sokak modasında midi etekler, Sweatshirt'lerle, kısa ceketlerle, kısa üstlerle ve deri ceketlerle birlikte giyiliyor. Pileli, çiçek desenli ve pastel tonlarda midi etekler sokakların hit parçaları arasında yer alıyor.

Gömlek ve Gömlek Elbise

2014 bahar sezonunda gömleklerin ayrı bir yeri var desek yeri... Bir diğer önemli trend ise gömlek elbiseler. Bu bahar, gömlek elbisenin sokak modasının hit parçalarından biri olduğunu sakın unutmayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sokak modası trendleri, sokakmodası, sokak modası magazin izmir, midi etek, gömlek elbise, çiçekli elbiseler