2013 Sokak Modasının Ünlü Yaka Kolyeleri!

Bu seneki sokak modasına en çok iz bırakanlardan biri de kolye yakalar. Hemen hemen her kesimden insanın tercih ettiği bu tarzın herkes tarafından beğenildiği de aşikar. Şimdi sizlere bir kaç örnek vererek bu seneki modayı anlatıyoruz.İster kolye olarak aksesuar ile uygulayabileceğiniz bu trendi, isterseniz de yaka detaylı gömlekler ile de uygulayabilirsiniz.  Birçok modelde birçok tarzda birçok renkte olan yaka kolyeler hem şıklığımıza şıklık katıyor, hemde bizi çok sade kıyafetlerle bile çekici olma imkanını sunuyor.

Yaka Kolyeler kullanılış biçimi olarak birkaç şekilde kullanılabiliyor aslında ancak, en trend kullanılış biçimi olarak sıfır yaka tişört, kazak yada gömleklerin üzerine dekoltesiz olarak kullanılması en moda en gözde kullanılış biçimi.

Yaka Kolyelerin diğer bir kullanılış biçimi ise; dekoltenin üzerine kullanılmasıdır. Bu şekilde dikkati dekoltenize çekebilirsiniz. Unutulmaması gereken bir ayrıntıyı belirtmek isteriz. Bu denli abartı bir kolyeyi taktıktan sonra küpe olarak ya kolyenize uygun bir şeyler seçmeniz ya da tamamen sadece kolye ile aksesuarınızı tamamlamanızı da bir dipnot olarak söylemeden geçemeyelim. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER yaka kolyeler, yaka kolyeler hakkında, yaka kolye nedir, 2013 sokak modası, 2013te ne takılar takmalı, 2013ün modaları