HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Ekim 2016

Zumba Bahane Kondisyon Şahane

Magazinizmir
Düzenlediği ulusal turnuvaların yanı sıra üyelerine farklı branşlardan etkinlik alternatifleri de sunan Kültürpark Tenis Kulübü (KTK), Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren zumba eğitmenlerini öğrencileriyle birlikte ağırladı.

Kulüp bünyesinde faaliyet gösteren Club Mechanic’in katkılarıyla merkez kortta tüm gün boyunca süren zumba etkinliğine katılan üyeler, yüksek kondisyon gerektiren dansa eşlik ettiler. Alanında uzman zumba eğitmenlerinin sınırsız enerjisine ayak uydurmayı başaran üyeler, çoğunlukla Latin ezgilerinden oluşan hareketli müzikler eşliğinde hem eğlendiler hem de farklı bir spor dalını denemiş oldu.

Üyelere Özel Etkinlikler

KTK olarak üyelerin keyifli vakit geçirebilmeleri için yıl boyunca birbirinden farklı faaliyetlere imza attıklarını ifade eden KTK Başkanı Server Uyaroğlu, son günlerin moda aktivitesi olan zumbayı üyeleriyle buluşturmak istediklerini söyledi. Üyelerden talep gelmesi halinde belirli periyotlarla zumba etkinliği düzenleyebileceklerini belirten Uyaroğlu, "Kulüp olarak amacımız üyelerimizin burada daha fazla vakit geçirebilecekleri ortamı sağlamak. Önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğimiz birbirinden farklı organizasyonlarla bunu yapabileceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN