HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Kasım 2018

Zeliha Sunal Sahne Performansı ile Herkesi Şaşırttı

Magazinizmir
Geçtiğimiz günlerde dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen botanikçilerin katıldığı özel yemekli bir organizasyonda sahne alan Zeliha Sunal, konukları hayrete düşürdü.

Kırk dilde şarkı söyleyebilen Zeliha Sunal gecede, Çince, Japonca, Korece, Arapça ve Rusça’dan bilinen geneleksel şarkıları okuyarak geceye renk kattı. Geceye katılan yabancı misafirler, kendi dillerinden şarkıyı ustaca söyleyen Zeliha Sunal'ı hayranlıkla dinlediler. Zeliha Sunal, “Özel bir yeteneğim. Farklı dilleri şarkı söylemeyi çok seviyorum. Ve yıllar önce önce başladığım bu çalışma, böyle özel gecelerde işime yarıyor. Bu söyleyeceğim şarkıları seçerken öncelikle, şarkının içeriğinde ne söylendiğini öğreniyorum öncelikle, dil senin bildiğin bir dil değil öğrenmek zor, öncelikle telaffuz etmeyi öğreniyorum ve şarkının duygusunu o dilde vermeye çalışıyorum.” dedi.

Bu özel gecede misafirler kendi dilinde şarkıları söyleyen Zeliha Sunal’a eşlik ederek, eğlediler.

Konserlere Devam, 30 Kasım'da Bursa'da "Podyum Sahne"de

Zeliha Sunal, Kasım ayının son iki haftası Bursa’da düzenlen kültür-sanat etkinliklerinde,30 Kasım’da “Podyum Sahne” müzikseverlerle buluşacak. Konserlerinde hazırladığı özel kostümler ve özel konseptlerle sahne alan Zeliha Sunal, Bursa’da müzikseverlere özel süprizleri olacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN