Zafer Alpat Hollywood'a Başrolü Kaptı!

Türk dizi ve filmlerinden tanıdığımız oyuncu Zafer Alpat, Hz. Musa'nın hayatını anlatan, Hollywood yapımı 'Story of God' belgeselinde HZ. Musa rolüyle başrolü kaptı!Oyunculuk kariyerine Los Angeles'ta devam eden Zafer Alpat, yüzlerce oyuncuyu geride bırakarak Hollywood'da başrol oynayan ilk Türk oyuncu olma başarısını gösterdi. Alpat, HZ. Musa rolünde izleyici karşısına çıkacak ve belgesel National Geographic kanalinda yayınlanacak. Zafer Alpat'ın Hz. Musa rolüyle kamera karşısına geçtiği yapımda Türk oyuncunun seslendirmelerini ise ünlü Hollywood oyuncusu Morgan Freeman yapacak.

Özel efektleri ve çekimleriyle milyon dolarlık bir bütçeye sahip belgesel 3 Nisan Pazar gününden itibaren dünyayla aynı anda Türkiye'de de yayınlanacak.

Türkiye'deki oyunculuk kariyerine Los Angeles'ta devam eden ve 'Theater Of Arts Hollywood' okulunda eğitim alan Alpat, Türk oyuncularının yeteneğini Holywood'da da gösterebileceği sadece cesaret ve inancın gerekli olduğunu söyledi.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Zafer Alpat, Hollywood Yapımı, Story of God, Los Angeles, National Geographic, İzmir Etkinlikleri, İzmir Oyuncuları, İzmir Cemiyeti