Yılın Düğünü

İzmir Kaya Thermal & Convention Otel, 15 Şubat Cumartesi gecesi muhteşem bir düğüne ev sahipliği yaptı.Solto Alaçatı Hotel ve Akdede Dericilik'in sahibi, Nuray-Mehmet Akdede çiftinin kızları Nazlı Akdede ile, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı ve Alabay Turizm’in sahibi Belgin-Adnan Alabay’ın oğlu Murat Alabay, 600 kişinin katıldığı görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Genç çiftin nikahını Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak kıyarken, damadın nikah şahitliğini, Milletvekili Mehmet Ali Susam, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ankara Güdül Belediye Başkanı Hüseyin Erdoğan, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Mutlu, Müjdat Ünsalan, gelinin nikah şahitliğini ise, İsmail Akdede ve Mehmet Yücel yaptı.

Milletvekilleri Alaattin Yüksel, Mustafa Moroğlu, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve Necip Kalkan’ın da davetliler arasında olduğu düğün, siyaset ve iş dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla, oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekilleri, Musa Çam ve Aytun Çıray ise genç çifti ve aileyi telgraf göndererek tebrik etti.
Sanatçı Gülay Eralp’in sahne aldığı ve “My Wedding House by Zeynep Acar” firması tarafından organize edilen yılın düğünü, şık ve zarif dekoruyla davetlilerden tam not aldı.

17 Kasım 2012’de nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan Nazlı-Murat Alabay çifti, gelinlik ve damatlıkta Vakko imzasını tercih ederken, balayı için Singapur’a gideceklerini belirttiler.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER my wedding house, my wedding house izmir, zeynep acar izmir, didem baydar, izmir düğün, izmir düğün haberleri, izmir düğün organizasyon, izmirde düğün, Nazlı Akdede, Murat Alabay, Cevat Durak, Milletvekili Mehmet Ali Susam, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ankara Güdül Belediye Başkanı Hüseyin Erdoğan, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Mutlu, Müjdat Ünsalan, İsmail Akdede, Mehmet Yücel, Solto Alaçatı Hotel, Akdede Dericilik, İzmir Kaya Thermal & Convention Otel, İzmir Düğün, kaya otel izmir, izmir kaya otel