Yılbaşı Gecesine Altay ve Aldo Damga Vurdu!

Kaya İzmir Thermal & Convention bünyesinde yer alan Kaya Kongre Merkezinde sahne alan Altay ve Venüs Roof’ta sahne alan sevilen sanatçı Aldo ile 2016’ya merhaba diyenler eğlenceyi doruklarda yaşadı.Altay,"2016 ülkemizse uğurlar getirsin. En kötü gümüz böyle olsun" dileği ile ayakta alkışlandı. Altay, Kaya İzmir Thermal&Convention’da eğlence tutkunlarına muhteşem bir sahne performansı sundu İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya’dan konukların yer aldığı baloya yaklaşık 1500 kişi katıldı.

2016 Yılbaşı balosunda sahne alan Altay, repertuarında yer alan en güzel şarkıları eğlence severler için seslendirdi.
2015’nin son gecesi 2016’nın ilk saatlerinde memleketi İzmir’de sahne almaktan mutluluk duyduğunu belirten sanatçı,’’Bir İzmirli olarak hem hemşerilerimle birlikte olmak hem de Kaya İzmir Thermal& Convention bünyesinde yer alan İzmir’in en ihtişamlı salonunda sahne almak benim için büyük keyif. Bu sene yine sizlerle birlikte bu muhteşem alanda birlikteyiz. 2016 ülkemize uğurlar getirsin. Önce sağlık, aşksızlara aşk, parasızlara da para diliyorum" dedi.

Venüs Roof’ta sahne alan Aldo’yu yaklaşık 750 kişi izledi. Repertuarında birbirinden hareketli şarkılara ağırlık veren Aldo, "2016, hepimize neşe getirsin. Hep gülelim. Hep oynayalım" şeklinde konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal & Convention, Kaya Kongre Merkezi İzmir, Altay İzmir, Aldo İzmir, Venüs Roof İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı