Yeşim & Erdi Muradına...

Çeşme Ilıca Hotel’de Reklam&Tasarım ve Basın Departmanı Sorumlusu olan Yeşim Saygın ile Beden Eğitimi Spor Öğretmeni ve Gördes’in Tema ilçe temsilcisi Erdi Caşğır nişanlandı.Evlilik yolunda ilk adımı atan Ege Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi saygın işadamı Arif İlhan Saygın ve Aygül Saygın’ın kızı Yeşim ile Orhan-Neslihan Caşgır’ın oğlu Erdi’nin nişan töreni yakın dostlarının katılımıyla aile arasında gerçekleşti.

Çeşme’deki yazlıklarının bahçesinde düzenlenen masal gibi bir törenle yüzüklerini takan çiftin mutluluğuna Erim Düzgün’ün muhteşem sesi eşlik etti. İstanbul’dan nişan için gelen Yeşim Saygın’ın yakın arkadaşı Müge Demir tarafından Karşıyaka Atakent’in ünlü pasta tasarımcısı Tatlı Hayat’a yaptırılan nişan pastası davetliler tarafından çok beğenildi.

Gecede eşsiz bir mutluluk yaşayan genç çift, yakın zamanda nikah masasına oturacak. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme Ilıca Hotel İzmir, İzmir Çeşme Ilıca Hotel, Yeşim Saygın, Gördes, Erdi Caşğır, Ege Teknik Hırdavat İzmir, Arif İlhan Saygın, Aygül Saygın, Erim Düzgün, Müge Demir, Karşıyaka Atakent, Tatlı Hayat Pastanesi İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti