HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Mayıs 2018

Yerel Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu

Magazinizmir
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi'nin gerçekleştirdiği ve 2 gün boyunca iş dünyasını bir araya getiren 19'uncu Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nun finalinde Yerel Kalite Ödülleri sahiplerini buldu.

Yerel Kalite Ödülleri kapsamında Yılın Başarılı Ekibi Ödül Sürecinde 7 firmadan toplam 8 takım yaşırmaya katıldı. Jüri Özel Ödülünü "Görme engelliler için kitap seslendime projesi" ile Vestel Tic. Aş. Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kandela ekibi kazandı. Bronz Ödülü İpragaz A.Ş, Gümüş Ödülü Pınar Entegre Et ve Un San. A.Ş. ve Altın Ödülü ise Erbakır A.Ş kazandı.

Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü sürecinde ise 3 firma arasından özel sektör kategorisinde Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü büyük ödülün sahibi oldu.Törende konuşan Ödül Yürütme Kurulu Başkanı Kazım Saver, bu süreçte önemli olanın ödül kazanmak değil sürecin kendisi olduğunu belirtti.

Kazım Saver şunları söyledi: "Esas ödül, kalite yolculuğundaki kazanımlarınız, bireysel ve ekip olarak gelişimlerinizdir. Ödül yalnızca bir araçtır, amaç değildir. Esas zenginlik ise mükemmellik modelinin kendisidir. Her birey kendi hayatında bu modeli uygulamaya geçirebilir. Bu yılki süreçte ödül değerlendirme kurulunda 42 kişi görev aldı. Özverili çalışmalarından ötürü, ödül değerlendirme ekibine, GençKal üyelerine, KalDer İzmir Şubesi yetkililerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.Törenin sonunda ödül kazanan firma çalışanları yöneticileri ile birlikte kupalarını havaya kaldırarak büyük coşku yaşadı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN