Yeni Yıl Coşkusu Optimum'u Şenlendirdi

Optimum’da yeni yıl coşkusu, birbirinden eğlenceli etkinliklerle devam ediyor.Yeni yıl coşkusunu renkli atölyelerine taşıyan Optimum Outlet, 30-31 Aralık tarihlerinde yeni yıl ruhunu el becerilerine taşıyacak atölye çalışmaları ve renkli gösteriler düzenliyor.
30 Aralık Çarşamba günü saat 14:00 – 16:00 saatleri arasında yetişkinler için gerçekleştirilecek eğlenceli Kar Küresi Yapım Atölyesi’nde atölye katılımcıları sevdikleri için ışıl ışıl yeni yıl hediyeleri hazırlayacak.

31 Aralık Perşembe günü ise; Clown Art Yılbaşı Korteji ile alışveriş keyfi eğlenceye dönüşecek. Saat 14:00, 15:00 ve 16:00’da gerçekleşecek etkinliklerde Clown Art ekibi kortejiyle muhteşem bir görsel şov sunacak. Yılbaşına özel kostümleri ile Optimum’da yılbaşı karnavalı yaşatacak olan Clown Art, ziyaretçilerle bol bol fotoğraf çektirecek.
Optimum Outlet’te 7’den 77’ye herkes için unutulmaz bir yılbaşı etkinlik programı birbirinden özel sürprizlerle ziyaretçileri bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Optimum Outlet Alışveriş Merkezi İzmir, İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, Clown Art Yılbaşı Korteji İzmir, İzmir Clown Art Yılbaşı Korteji, Clown Art ekibi İzmir, İzmir Etkinlikleri