Yella Donna'dan Sihirli Dokunuşlar

Sağlık sektöründeki deneyimini bu kez de bayanların güzelleşmesi için kullanan İşletmeci Yelda Kuru, Yella Donna Güzellik Salonunu düzenlenen bir kokteylle Balçova'da hizmete açtı.Sağlık sektöründeki deneyimini bu kez de bayanların güzelleşmesi için kullanan İşletmeci Yelda Kuru, Yella Donna Güzellik Salonunu düzenlenen bir kokteylle Balçova'da hizmete açtı.

İzmir Ekonomi Üniversitesi arkasında bulunan Yella Donna'nın açılışına Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya ve İzmir Milletvekili Ali Engin'in yanısıra çok sayıda seçkin konuk katıldı.

Amaçlarının her zaman en iyiyi sunmak olduğunu belirten Yella Donna Güzellik Salonu işletmecisi Yelda Kuru, alanında deneyimli üç güzellik uzmanıyla bakım ve uygulamalar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yelda kuru, dünya markaları olan bakım ürünleriyle cilt bakımı, masaj, ozon sauna ve ameliyatsız zayıflamada son teknoloji olan Velashape 3 cihazıyla bölgesel incelme gibi uygulamalarla bayanların güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi.

Gerçekleştirilen kokteylin ardından düzenlenen kurdele törenine tüm konuklar alkışlarıyla eşlik etti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yella Donna, Yelda Kuru, Yella Donna Güzellik Salonu İzmir, İzmir Yella Donna Güzellik Salonu, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Mehmet Ali Çalkaya, Ali Engin, Velashape 3, izmir cemiyeti