"Yaşlılar Haftası" Tarihi Havagazı Fabrikası'nda Kutlandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, "Yaşlılar Haftası" kapsamında kentteki huzurevlerinin sakinlerini Tarihi Havagazı Fabrikası'nda buluşturdu.Her yıl eğlence ağırlıklı olarak düzenlenen etkinlik, ülkede ve dünyada yaşanan acı olaylar nedeniyle buruk bir havada geçti.

Sokak sanatçılarının canlı heykel performansına da yer verilen buluşmada, İzmir Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği orkestrasının şarkıları ve sürpriz kukla gösterisi, oluşan hüzünlü havayı biraz da olsa dağıtarak yaşlıların yüzünü güldürmeyi başardı.

Programın ev sahipliğini üstlenen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aysel Özkan, terör olayları nedeniyle ülkemizde ve dünyada acı dolu günler yaşandığını belirterek, "Sizlerle beraber eğlenebilmek üzere bugün için çok farklı bir etkinlik düşünmüştük ama içimiz kan ağlarken gülüp eğlenemiyoruz" dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Büyükşehir Belediyesi, Tarihi Havagazı Fabrikası İzmir, İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası, Türk Halk Müziği Orkestrası, Aysel Özkan, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti, İzmir Programalrı