Yaşar Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci

Yaşar Üniversitesi bu yıl 1040 öğrencisini mezun etti.2014-2015 akademik yılının üniversite birincisi okuduğu jeofizik mühendisliği bölümünü yarıda bırakıp İngiliz Edebiyatına olan büyük tutkusunun peşinden giden Özge Canbul oldu. İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğrencisi Canbul, Selçuk Yaşar Kampüsü’nde düzenlenen mezuniyet töreninde tüm gençlere ‘hayallerinizin peşinden gitmekten korkmayın’ mesajını verdi.

Kampüs Alanı Büyüyor

Selçuk Yaşar Kampüsü’nde düzenlenen mezuniyet töreninde öğrencilere seslenen Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, yeni eğitim yatırımlarının müjdesi verdi. Yiğitbaşı, “Çok yakın bir gelecekte de yan arsamız üzerinde yapılacak olan 11 bin metrekarelik kapalı alanda, 2 bin öğrencimize daha modern eğitim imkanı tanıyacak yeni yatırımımızın müjdesini vermek istiyorum” dedi.

Yaşama Karşı Duyarlı Olun

Yaşar Üniversitesi’nin 14’üncü mezuniyet töreninde konuşan Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemali Dinçer ise akademik ve öğrenci başarılarına değindi. Prof. Dr. Dinçer, “Sizleri Yaşar Üniversitesi’nin özgün bilim iddialarının ve ‘Bilim, Birlik, Başarı’ idealinin birer temsilcisi olarak gerçek yaşama uğurluyoruz. Attığınız her adımda önce kendinize, ailenize, topluma ve üniversitenize olan saygının bir gereği olarak yaşama karşı duyarlı ve tutarlı olunuz” dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yaşar Üniversitesi izmir, izmir Yaşar Üniversitesi, jeofizik mühendisliği bölümü izmir, izmir jeofizik mühendisliği bölümü, Özge Canbul, Selçuk Yaşar Kampüsü izmir, izmir Selçuk Yaşar Kampüsü, mezuniyet töreni izmir, Ahmet Yiğitbaşı, Cemali Dinçer, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti