Yalnızlara İzmir'de Helikopter Turu

Bisquitte Café & Restaurant'ın, yaklaşan sevgililer gününe özel olarak sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği kampanya yoğun ilgiyle karşılaştı.Kampanya kapsamında toplam 6 kişi, 14 Şubat sevgililer gününde İzmir üzerinde helikopter turu kazanacak.

Bisquitte’in Kurucu Ortaklarından Arda Galin, sevgililer gününde alışılanın aksine, çiftler yerine yalnızlara yönelik bir kampanya gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sevgililer gününde tüm firmaların çiftlere özel etkinlikler gerçekleştirdiklerini ve yalnızlara yönelik bir kampanya bulunmadığını söyleyen Galin, "Yalnızlar da Uçar" kampanyasıyla sıradışı bir etkinliğe imza attıklarını dile getirdi.

Kampanyanın sosyal medya üzerinden hızla büyüdüğünü kaydeden Galin, "Geçtiğimiz yıl çiftlere özel bir kampanya gerçekleştirdik. Bu yıl da, yalnızların yanında olalım diye düşündük. Gençlerin yaşamında sosyal medyanın öneminin farkındayız. O nedenle instagram üzerinden bir fotoğraf yarışması düzenledik. Her katılımcı #yalnizlardauçar hashtagini kullanarak yalnızlığını anlattığı bir fotoğraf paylaşıp, çekiliş sonucunda bu unutulmaz ödülü kazanacak ve kazanan 6 kişi sevgililer gününde İzmir semalarında gezme şansı yakalayacak" diye konuştu.

Yalnızlar Uçacak!

İzmir ve Manisa'da toplam 6 şubeyle hizmet veren Bisquitte'in sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği kampanyayla toplam 6 kişi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde İzmir üzerinde
helikopter turu kazanacak.

Kampanyaya katılmak isteyenler, Bisquitte'in Instagram sayfasını beğenenerek #yalnizlardaucar hashtagiyle yalnızlığını anlatan fotoğraflar paylaşacak.

12 Şubat Cuma günü saat 24.00'e dek katılımın süreceği kampanyanın sonucu da ertesi gün,
yine instagram üzerinden katılımcılara duyurulacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bisquitte Café & Restaurant, Arda Galin, İzmir Cafeleri, İzmir Yeme-İçme, İzmir Etkinlikleri