HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Kasım 2017

Wood Optik Kalitesi Mavi Bahçe'de

Magazinizmir
Haziran 2017’de Alaçatı’daki butik mağazasıyla İzmirli gözlük severler ve ünlüler tarafından kısa zamanda benimsenen ve hizmet kalitesiyle sektöre yön verenler markalar arasına giren Wood Optik ikinci mağazasını Mavi Bahçe AVM'de hizmete açtı.

Optik sektöründe 20 yıllık deneyimi olan Burhan Çolak, yıllarca ülkenin en büyük markalarından birinde bölge satış müdürü olarak görev almış Ahmet Karaman ve Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim danışmanlığı firmalarından birinde yönetici olan Damla Özdemir'in ortaklığında kurulan Wood Optik'in, en doğru gözlüğü en uygun yüz ile birleştirmek olduğunu söyledi.

Ahşap'ın doğallığını, samimiyetini ve uzun ömürlüğünü estetikle birleştiren Wood Optik olarak amaçlarının satış yapmak değil, kaliteli hizmet vermek olduğunu belirten Damla Özdemir, "Ticari kaygılarla bunu göz önünde bulundurmayan birçok mağaza ve internet sitesi mevcut. Fakat göz sağlığı hem güneş gözlüklerinde hem de optik gözlüklerde çok önemli. Hatta bu sektörde satılan bazı sahte gözlükler göz sağlığını ciddi ölçüde etkiliyor ve göz hastalıklarına neden olabiliyor. Bu yüzden mutlaka güvenilen, orijinal ürün satan mağazalardan alışveriş yapılmalı" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN