Wellness Bazaar Day Coşkusu

DORA MAGAZİN öncülüğünde gerçekleşen Welness Bazaar Day sanat,spor,sağlıklı yaşam dolu iki gün yaşattı. Alanında uzman kişilerin katılımcıları hem bilgilendirdiği hem de eğlendirdiği iki günde KİT-VAK'a destek sağlandı.İzmir Kültürpark Tenis Klüp’de düzenlenen ‘Wellness Bazaar Day’ katılımcılara unutulmaz iki gün yaşattı.Sağlıklı yaşamın festivale dönüştürüldüğü etkinliğin ev sahipliğini Dora Magazin yaptı. Alanında uzman bir çok doktor,yazar,müzisyen ve sporcular, katılımcıları hem bilgilendirdi hem de eğlendirdi. Sağlıklı yaşama ait bir çok ürünün sergilendiği standlar katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Festivalin ilk gününde konuşma yapan Beslenme ve Diyet Uzmanı Mehlika Öktem; sağlıklı beslenmenin sırlarını katılımcılarla paylaştı.Ünlü estetisyen Prof. Dr. Ulvi Güner’in seminerinde estetik hakkında herşey konuşuldu.Son dönemin gözde çiftlerinden Özden&J.D Thomas yaptıkları konuşmada; nefesin sağlık açısından önemini anlattı ve bir katılımcı üzerinde nefes egzersizleri uyguladı.Festival kapsamında En İyi Vücut Kimde? sorusu da yanıt buldu.Uğur Yaran ve Tuncay Önterlikçi Welness Bazaar Day ve Dora Dergisi birincisi seçilirken,engelli vücut geliştirme branşında milli sporcumuz Tolga Murat Balıkçı ise GNC özel ödülünü aldı.Akşam saatlerinde gerçekleşen Beachwear 2013 defilesinde; Rönesans Ajans ve Smyrna Fashion mankenlerinin yanı sıra baş manken Simge Tertemiz; Oye Mayoları ve Aslı Pirinçek tasarımlı mayolar ile izleyenleri büyülediler.Festivalin ilk gününde Positive Live Project yaptıkları müziklerle katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Festivalin ikinci gününün ilk konuşmacısı olan Şef İbrahim Yazıcı dinleyenleri derin bir müzik yolculuğuna çıkardı. Okurları için kitaplarını imzalayan Esin Övet,Şah Yaycı,J.D Thomas ve Beki İkala Erikli katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Gün içinde Beki İkala Erikli ve Şah Yaycı’nın yaptığı söyleşilerde ise katılımcılar hem bilgilendi hem de sorularını yazarlarla paylaşma fırsatı yakaladı. Festival boyunca Sportz 232 tarafından gerçekleştirilen zumba gösterileri herkesi coşturdu.

Festivalin sosyal sorumluluk projesi kapsamında KİT-VAK yararına çok sayıda ikinci el eşya ve oyuncak toplandı.KİT-VAK için oluşturulan yardım kutuları dolup taştı. Çekiliş için satılan numaralı kitap ayraçları, katılımcılara sürpriz hediyeler kazandırırken, bir talihli Bodrum İsis Otel’de 2 gece 3 gün tatil fırsatı yakaladı. Maddi olarak elde edilen gelir; KİT-VAK’a oda ismi bağışlamak amacıyla derneğe teslim edildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER welness bazaar day, dora magazin, kültürpark tenis kulüp, ceren agca, kit-vak, sportz 232, mehlika öktem, en iyi vücut kimdei esin övet, şah yaycu, simge tertemiz, rönesans ajans, gnc, şah yaycı, jd thomas, beki ikala erikli, pye mayoları, asl