Vogue Dergisi Mart Ayının Konuğu 'Beyonce'

Beyonce, çok konuşulan Super Bowl 2013 performansının ardından, kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.Ünlü yıldız, Vogue dergisinin Mart sayısının özel konuğu oldu ve dergi için özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Beyonce, çekimde Givenchy imzalı kıyafetlerle objektiflere poz verdi.

31 yaşındaki şarkıcı Beyonce, Vogue Amerika'nın Mart 2013 sayısı için kamera karşısına geçti. Amerikan basınından The New York Daily News'un sitesinde yar alan habere göre; bir fotoğrafta iç çamaşırı ve sabahlıkla poz verirken görülen Beyoncé, diğer bir fotoğrafta ise kırmızı bir gece elbisesi ile görülüyor.

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce derginin çekimleri için Givenchy, Oscar de la Renta, Alexander McQueen ve Camilla Nickerson tasarımı kıyafetleriyle Patrick Demarchelier objektifine poz verdi. En son GQ dergisine doğum sonrası vücudunu gösteren güzel şarkıcı, Vogue dergisi çekimlerinde düzgün fiziği ile görenleri etkiledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER vogue, vogue mart ayı, vogue 2013, beyonce kapak kızı, beyonce çekimleri, beyonce hangi dergiye kapak oldu, beyonce hangi dergiye poz verdi