Victoria'nın Yeni Meleği 'Barbara Palvin'

19 yaşındaki Macar Güzel Barbara Palvin'in Victoria's Secret ile yollarını ayıran Miranda Kerr'in yerine yeni "melek" olacağı iddia ediliyor.Çok konuşulan Victoria's Secret modellerinden olan Miranda Kerr artık meleklerden biri değil. Onun yerine alınacak modellin kim olacağı da bir süredir gündem konusu. Kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre de genç ve güzel model Barbara Palvin'in yeni melek olacağı iddiaları. Peki kimdir bu Barbara Palvin? Şimdi sıra bu güzel modeli tanımaya geldi. İşte karşınızda seksi güzel

Barbara Palvin, 8 Ekim 1993 tarihinde Budapeşte, Macaristan'da dünyaya gelmiştir. Palvin, 2006 yılında, 13 yaşındayken Budapeşte sokaklarında keşfedilmiştir. İlk fotoğraf çekimi o yıl "Spur Magazine" için olmuştur. Hemen arkasından Asya'ya taşınıp modellik kariyerini orada devam ettirmiştir. O zamandan beri L'Officiel, Vogue Rusya, Glamour Hungary ve Jalouse Magazine'in kapaklarında yer almış, Armani Exchange, H&M, Victoria's Secret ve Pull and Bear gibi markalar için modellik yapmıştır. Şubat 2012'de ise L'Oreal Paris'in elçisi olmuştur.

İlk defile tecrübesi Şubat 2010'da Milan Moda Haftası (Milan Fashion Week)'te Prada için gerçekleşmiştir. Ayrıca Louis Vuitton, Miu Miu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro, Christopher Kane, Julien MacDonald, Jeremy Scott, Vivienne Westwood, Etro gibi markaların defilelerine çıkmış, 2011 yılında Chanel'in sonbahar öncesi defilesinin açılışında bulunmuştur.

Models.com'un Top 50 Models Women anketinde 40. seçilen Palvin, çoğunlukla Rus model Natalia Vodianova ile karşılaştırılıyor. İngiliz Vogue editörü Miranda Almond onun için "Onu seçtik çünkü o kesinlikle ince bir güzelliğe sahip, genç Brooke Shields ve Natalia Vodianova arasında bir görüntüsü var." demiştir. Vodianova ve Kate Moss'u sevdiği modeller olarak da belirtmiştir.
İşte bu dünya markalarının yüzü seksi model acaba şimdi de Victoria’ Secret meleklerinden biri olma adayı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER barbara palvin, barbara palvin kimdir, barbara palvin hakkında, barbara palvin modellik yaptığı markalar, barbara palvin victoria meleği mi olacak, victoria secret yeni meleği kim, victoria secret modelleri, miranda kerr yerine kim geçecek