Vertigo, 4 Ekim'de Muhteşem Bir Açılışa İmza Atıyor!

İzmir Alsancak'ta bulunan ''Vertigo'' 4 Ekim Cuma gecesi muhteşem bir partiye ev sahipliği yaparak İzmirli eğlence sevenlere kapılarını açıyor.Geçtiğimiz kış sezonunun en iddalı ve gözde eğlence mekanı Vertigo Club bu sene dekoru ile misafirlerine süprizler hazırlıyor. Serhat MENKET ve Tibet ÖZER ortalığındaki mekanda bu sene DJ kabininde GÖKHAN ATA yer alacak.

Bu yılda İşletmesini, gerçekleştirdiği konserler ile İzmir'in yakından tanığı isim Tayfun GÜRKEN üstleniyor. Türkiye'nin en önemli isimlerini bu sene Vertigo sahnesinde İzmir'lilerle buluşturacak olan Club haftanın 2 günü Cuma ve Cumartesi günleri hizmet verecek.

Dünyaca ünlü ses markaları ile anlaşma imzalayan Vertgio Club'te görsel show ve yüksek ses kalitesi ile eğlence zirveye çıkıcak.

Açılışa Özel Misafirlerine hediyeler ve kokteyller hazırlayan Vertigo yine bu kış sezonunda İzmir'lilerin en uğrak mekanı olacak gibi duruyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER vertigo club, vertigo, tayfun gürken, serhat menket, izmir gece mekanları, izmir mekanlar, izmirde nerede eğlenilir, izmir gece hayatı, izmirdeki en iyi mekanlar, izmir eğlence yerleri, izmir kulüpleri, izmirin gözde eğlence yerleri, izmir magazin, magazin izmir