Versay Turizm'e Görkemli Açılış

25 yıldır Turizm sektöründe faaliyet gösteren deneyimli turizmci Laura Balkır, mali müşavir Nebahat Aras ile birlikte turizm sektörüne çok yıldızlı bir firma kazandırdı.Hilton oteli yanında yer alan Versay Turizmin açılış törenine İzmir Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu, Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç,İzmir Ticaret Odası Meclis Eski Başkanı Necip Kalkan,İzmir Ticaret Odası Başkan Vekili Akın Kazançoğlu,duayen turimci ve tanınmış iş adamı Erdoğan Tözge, ünlü modacı Hikmet Alcan ile çok sayıda tanınmış sima katıldı. Düzenlenen kokteylin ardından toplu halde kurdela kesme töreni gerçekleştirildi.

TÜRSAB A gurubu seyehat acentası olma özelliği taşıyan Versay Turizm yurt içi ve yurt dışı seyehatlerde vip hizmette sunuyor. Kişiye özel tatil planlaması ve tur hizmeti ile sıra dışı bir ilke imza atan Versay Turizm tüm hava yolları ile çözüm ortağı olarak çalışıyor.Gemi seyahatleri ve vize hizmetlerinin yanı sıra rent acar hizmeti de veren Versay Turizm özel organizasyonlara da imza atıyor. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Versay Turizm, İzmir Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Laura Balkır, Nebahat Aras , Zekeriya Mutlu, Mehmet Sadık Tunç, İzmir Ticaret Odası , Necip Kalkan, Akın Kazançoğlu, Erdoğan Tözge, Hikmet Alcan, TÜRSAB, izmir Etkinlikler, İzmir Açılışlar