Uygarlı Minikler Gönlünce Eğlendi

Uygar Çocukevi minik öğrencilerinin hep beraber eğlenebilmesi adına renkli etkinlikler düzenledi.Uygar Çocukevi Bostanlı ve Çiğli Çiftehavuzlar şubelerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlikte öğrenciler, anne ve babalarının çocukluk oyunlarını oynayarak doyasıya eğlendi.

Palyaçoların da yer aldığı şenlik havasındaki etkinliklerde aileler de, çocuklarıyla birlikte keyifli saatler yaşadı.

Mavişehir Soyak Sitesi'nde düzenlenen şenlikte, minikler güzel havanın ve arkadaşlarıyla hep beraber oynamanın tadını çıkarırken; aileleri de güzel bir hafta sonu günü geçirdi.

Uygar Çocukevi'ne bağlı iki şubedeki miniklerin kaynaştığı etkinlikte, minikler birliktelik ve dayanışma ruhunun güzel örneklerini sergiledi.

Uygar Çocukevi Kurucusu Sevgi Temizer, kısa bir süre önce Çiğli Çifte Havuzlar'da açtıkları şubeyle, Uygar Ailesi'nin iki şubeye ulaştığını ve etkinliğin aile ve çocukların kaynaşması açısından çok verimli geçtiğini söyledi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Uygar Çocukevi İzmir, İzmir Uygar Çocukevi, Bostanlı İzmir, İzmir Bostanlı, Çiğli Çiftehavuzlar İzmir, Mavişehir Soyak Sitesi İzmir, Sevgi Temizer, İzmir Cemiyeti, İzmir Etkinlikleri