Uygar'da 23 Nisan Coşkusu Bir Hafta Sürecek

Çiğli Çiftehavuzlar'da açtıkları ikinci şubeleriyle hedef büyüten Uygar Çocuk Evi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın bu sene de özel ve eğlenceli programlarla kutluyor.Okul öncesi eğitimde İzmir'in köklü kuruluşları arasında yer alan Uygar Çocuk Evi'nin bu yıl düzenleyeceği 23 Nisan kutlamaları bir hafta sürecek.

18 Nisan Pazartesi günü minik öğrencilerle birlikte 23 Nisan şarkı ve şiirlerini içeren bir törenle başlayan kutlamalarda kırmızı beyaz giyinen minik öğrenciler renkli görüntüler sergiledi.

Uygar Çocuk Evi'nin 2 şubesinin ortaklaşa düzenlediği kutlamalar, şenlik ve eğlencelerle devam ediyor. Geçmişten günümüze çocukluk oyunlarının oynanacağı eğlence ile sürecek olan kutlamalarda minikler sek sek, körebe, yakan top ve istop gibi anne-babalarının vazgeçilmez çocukluk oyunlarını oynayacaklar. Palyaço, pamuk şekeri, yüz boyama ve şekilli balon partisi ile sürecek kutlamalar, 23 Nisan Cumartesi günü Mavişehir Soyak B Blokta palyaçolu, müzikli, çocuk oyunları ile renklenecek.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Uygar Çocuk Evi, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti, Mavişehir Soyak İzmir