Usta Raketler Ödüllerine Kavuştu!

Gökhan Dönmez Sports Academy Senior Tenis Turnuvası ödül töreni ve Gökhan Dönmez Sports Academy bünyesinde Kaya İzmir Thermal& Convention’da İliescu & Akkoyun Tennis Academy’nin de açılışı gerçekleşti.Aralarında Romanya izmir Konsolosu Sera Sela Nikola2nın da bulunduğu 300 davetli katıldı. Açılış ve ödül töreninde keyifli anlar yaşandı.  03- 10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen turnuva da +45 tek bayanlar birincisi Aysun Uz, +25 tek bayanlar birincisi İanze Salukvadze, yeni başlayan bayanlar birincisi Neşe Atabey, yeni başlayan erkekler birincisi Hamit Yurtman, +25 tek erkekler birincisi Mehmet Evrensoğlu, +35 tek erkekler birincisi Eray Ertuğ, +45tek erkekler birincisi Kaan Bozkurt,+55 tek erkekler birincisi Gökhan Kural, +35 çift erkekler birincileri Kudret Altuğlu, Levent Karapınar, +35 karışık çiftler birincileri Sibel Gürken, Cemal Menteşe ödüllerine kavuştu.

Ödül törenin ardından düzenlenen kokteylde yapılan çekiliş sonucu Levent Karapınar, motosiklet kazandı. FHR İnşaat’ın sponsorluğun da gerçekleşen ödül töreninde konuşma yapan Haluk Akkoyun,’’ Oldukça keyifli ve çekişmeli geçen turnuvalarımızın devamı gelecektir’’ dedi.

İliescu & Akkoyun Tennis Academy’i İzmir’de açma sebeplerini açıklayan Haluk Akkoyun,’’Amacımız sadece yerel değil uluslararası turnuvalara da sporcular yetiştirmek. İzmir’de güneşli gün sayısının fazla olması bizim ana sebeplerimizden’’ dedi. Tenis sporunun detaylara dayalı bir spor olduğunu da sözlerine ekleyen Akkoyun,’’ Sporcuların tenisi toprak kortlarda öğrenmeye başlaması çok önemlidir. Gökhan Dönmez Sports’ da bulunan beş adet toprak kort aynı zamanda Balçova dağına giden yürüyüş parkuruna da sahip. Dolayısıyla sporcularımız tenis eğitimlerini, tenis bilinçlerini doğayla iç içe almış olacaklar. Velilerimiz ve sporcularımız aynı zamanda kondisyon, hız, dayanıklılık ve sporcu beslenmesi hakkında bilinçlendirilecektir’’ şeklinde konuştu.

Tenis sporunun inde gelen isimlerinden Mihai İliescu ve Haluk Akkoyun ,İzmir’e uluslar arası şampiyonluklar kazandırmak istediklerini sözlerine ekledi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gökhan Dönmez Sports Academy Senior Tenis Turnuvası, Gökhan Dönmez Sports Academy, haluk akkoyun, usta raket ödülleri, kaya termal oteli, kaya termal izmir, izmir en iyi oteller, kaya otel organizasyonları, kaan bozkurt, neşe atabey, cemal menteşe, hamit yurtman, gökhan kural, levent karapınar, kudret altuğlu, eray ertuğ